Još pet dana do kraja prijave radova za SUDNJI DAN!

Nezavisni festival kreativnih komunikacija Sudnji Dan, na koji se mogu prijaviti kreativni radovi od 15. kolovoza do 15. rujna, kulminirat će završnim eventom 1. listopada u Muzeju suvremene umjetnosti Zagreb. Svi kreativci koji su željni izazova , a nisu još prijavili svoj najjači rad imaju još 5 dana prijaviti se na službenoj stranici www.sudnjidan.org.
Drugu godinu zaredom ovaj jedini festival kreativnih komunikacija koji nagrađuje autore, s više od 200 priznatih stručnjaka u tržišnom komuniciranju, odabrat će najbolje kreativce u 12 kategorija koji ne nagrađuje samo perspektivne nade dizajnera i kopirajtera, već i režisere, glumce, fotografe, snimatelje, animatore, ilustratore, web čarobnjake, glazbenike i studente, što Sudnji Dan čini najvećim skupom kreativaca na jednom mjestu.
Ovogodišnji Sudnji Dan donosi i novitete poput kategorije Mlada nada za studente kao i novi vizualni identitet SUDNJEG DANA koji je lansiran u sklopu natječaja gdje su nagrađena najkreativnija rješenja autora: Vedrana Klemensa, Tatjane Petric, Emilije Šimić i Ivane Čukelj. (PS/JK)
Foto: organizatori festivala oglasavanja Sudnji Dan Maro Pitarevic i Branimir Lazanja Lazo (Jurica Galoic/PIXSELL)