Prvi potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva Radimir Čačić u pratnji pomoćnika ministra i suradnika boraviti službeno u Moskvi gdje će održati nekoliko sastanaka s ministrima Vlade Ruske Federacije te predstavnicima ruskih tvrtki iz područja energetike i brodogradnje, najavljeno je iz Minist
Ruska investicijska banka VTB Capital planira u idućim godinama na Balkanu uložiti nekoliko stotina milijuna eura, kazao je njezin čelnik u povodu otvaranja regionalnog ureda u Sofiji, izdvojivši među zanimljivim prilikama i privatizacijski program u Hrvatskoj.
Sa samo 280,9 milijuna eura stranih ulaganja u 2010. Hrvatska je na samom dnu ljestvice zemalja koje privlače investitore. Neki to mogu pravdati krizom, ali neke su europske zemlje pokazale kako je moguće biti uspješan i konkurentan, piše Jutarnji list.